KANLICA'DA KAHVALTI

MIXED BREAKFAST

White Cheese from Ezine, Bryndza - Tulum Cheese from Erzincan, Aged Kasar Cheese from Kars, Plaited Cheese, String Cheese, Herby Cheese, Green & Black Olives, Honey & Cream, Masses with Tahini, Dried Apricots & Walnuts Fried Phyllo Pastry with Pastrami and Tomato Filing, Vherry Tomatoes, Cucumbers, Chips, Oven-fresh Turkish Begels, Toast, Unlimited Tea, Orange Juice.

Eggs Selection;
- Soft Boiled
- Scrambled Eggs with Tomatoes and Green Pepper
- Plain Omelette or Cheese Omelette 

(Served for 2 persons)

120 ₺

MINI BREAKFAST PLATE

White Cheese from Ezine, Aged Kasar Cheese from Kars,  Herby Cheese, String Cheese, jam,  Chips, Honey & Cream, Butter, Green & Black Olives, Tomatoes, Cucumbers, Boiled Egg, Oven-fresh Turkish Begels, Unlimited Tea

50 ₺

ALTERNATIVES

- Egg With Sausage 
- White Cheese Eggs 
- Bacon Eggs
- Omelette with Cheese or Vegetables
- Scrambled Eggs with Tomatoes and Green Pepper

Yakamoz Restaurant

Kanlıca Yakamoz Restaurant

İstanbul Yakamoz Restaurant

Yakamoz Restaurant'a Hoşgeldiniz

Yakamoz Restaurant Kanlıca'daki nezih ortamında misafirlerine Boğaz'da balık keyfini en kaliteli şekilde yaşatmayı amaçlamaktadır. Boğaz'da kahvaltı yapmak isteyenler için zengin kahvaltı menüsü ile Yakamoz Restaurant mükemmel bir alternatif.

Kanlıca İskelesinin hemen yanında muhteşem boğaz manzarası eşliğinde ve zengin mönüsü ile günün her vakti taze balık ve meze bulabileceğiniz bir mekan özelliğini taşıyor.

Menüsünde mevsimin en taze balıkları bulunan Yakamoz Restaurant'ta, deniz mahsülleri, usta şeflerin elinde eşsiz lezzetlere dönüşüyor. Taze balık çeşitleri gibi , deniz ürünleri ile hazırlanan soğuk ve sıcak mezeleri ve Akdeniz mutfağı, Yakamoz'un menüsünü oluşturuyor.

Menü

Soğuk Mezeler: Levrek Marine, Ahtapot Salatası, Torik Lakerda, Közlenmiş Biber, Patlıcan Salata, Karides Söğüş, Beyaz Peynir, Kavun Çiroz, Atom, Deniz Börülcesi, Lor Dolgulu, Biber Semizotu, Hamsi Marin, Kaya Koruğu, Midye Dolma, Acılı Ezme, Haydari, Pilaki, Fava.

Sıcak Mezeler: Kalamar Tava, Karides Güveç, Kalamar Izgara, Ahtapot Izgara, Karides Tereyağlı, Balık Köftesi, Balık Kokoreç, Paçanga Böreği, Midye Tava

Balık Menüsü:Lüfer Izgara, Levrek Kiremitte, Mezgit Kiremitte, Fener Kavurma, Levrek Kavurma, Hamsi Buğulama, Somon Izgara, Çinekop Izgara, Olta İstavrit Tava, Fileto Mezgit Tava, Çıtır Hamsi Tava, Tekir Tava, Çipura Izgara, Levrek Izgara, Deniz Çipurası, Deniz Levreği, Palamut Izgara, Sardalya Izgara, Kalkan Izgara, Levrek Şiş, Kılıç Şiş, Dil Şiş

Menümüzdeki balıklar mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Salata Menüsü: Yakamoz Mevsim Salatası, Peynirli Roka Domates Salatası, Meyveli Yeşil Salata, Çoban Salatası

Kanlıca'da boğazın tam ortasında denize sıfır konumda bulunan Yakamoz Restaurant muhteşem boğaz manzarasına sahip iç mekanında ya da bahçesinde siz değerli misafirlerine Boğaz'da balık ya da kahvaltı servisi sunuyor.